Hiszpania - wakacje, morze, tandem, aff, skoki spadochronowe

andaluzja, sevilla, hiszpania, wakacje w hiszpanii, goscie, noclegi, dom goscinny atmosferaPrzez cały rok nasza baza zaprasza nie tylko kandydatów na skoczków spadochronowych. Jeśli szukasz pomysłu na atrakcyjny i oryginalny wypad w ciekawe miejsce, to nie mogł@ś lepiej trafić.

Proponujemy weekend ze skokiem tandemowym w sercu Andaluzji.

Zobacz szczegóły, wersje i ceny.

 

Proponowany plan pobytu:

noclegi hiszpania, kurs spadochronowy hiszpania, Dom goscinny atmosfera, pensjonat sevillaProponujemy przylot w piątek. Odbieramy Was z lotniska i kwaterujemy w wybranym miejscu. Do wyboru jeden z niesamowicie urokliwych hoteli w samym centrum Starego Miasta (barrio Santa Cruz) w Sevilli lub nasz Dom Gościnny. Zakochasz się w zabytkowych uliczkach, pełnych kwitnących kwiatów w doniczkach, owocujących pomarańczach rosnących na patio, ulicach wysadzanych palmami, zarówno w ciągu dnia, jak i nocy. Dzięki zakwaterowaniu w centrum jesteś o krok od romantycznych restauracji i barów tapas, a całe Stare Miasto zwiedzisz spacerując.

W sobotę rano przyjedziemy po Was i zabierzemy Was na strefę spadochronową. Tu największa atrakcja pobytu, skok ze spadochronem w tandemie, w pełnej wersji z kamerą i zdjęciami. Zobaczysz z góry jak wyglądają okolice Sevilli, poprzecinane wijącą się rzeką Guadalquivir, przepełnione gajami oliwnymi i urokliwymi jeziorami jak El Chorro. Na strefie można spędzić trochę czasu, przyjrzeć się skokom, zjeść lunch w barze spadochronowym.

noclegi hiszpania, kurs spadochronowy hiszpania, Dom goscinny atmosfera, pensjonat sevillaPo południu odwieziemy Was do hotelu, gdzie możecie zrelaksować się po spadochronowych emocjach. Na wieczór rezerwujemy dla Was najlepszy stolik w El Palacio Andaluz, dokąd zapraszamy na przepiękny spektakl flamenco w sercu Triany, czyli skąd wywodzi się ten piękny, hiszpański taniec. W zależności od opcji, można połączyć spektakl z kolacją.

Niedziela rano to czas tylko i wyłącznie dla Was. W zależności od opcji, można wybrać się na plażę nad Ocean Atlantycki, gdzie można świetnie odpocząć niezależnie od pory roku. Cała Andaluzja jest przepiękna. Tu możesz dowiedzieć się więcej. Można spędzić ten dzień w Sevilli. Tu i przez miesiąc nie da rady zobaczyć wszystkiego. Polecamy ogrody Real Alcazar i Giraldę, oczywiście Plaza de Espana i bajeczne ogrody z 20-metrowymi baobabami i tropikalną roślinością.

W poniedziałek po śniadaniu lub tak, jak macie wylot, odwieziemy Was na lotnisko w Sevilli.

Skok tandemowy:

skoki w hiszpanii, skoki spadochronowe z samolotu kurs affSkok spadochronowy w tandemie to najprostszy sposób na zapoznanie się ze spadochroniarstwem. Nie wymaga żadnego doświadczenia, ani umiejętności. Szkolenie przed skokiem trwa 15 min. Całe wyposażenie, łącznie z kombinezonem i goglami, zawarte jest w cenie. Więcej o skoku tandemowym tutaj.

Dodatkowo:

 • Jeśli będziecie planować się w sezonie letnim, można zaliczyć corridę, czyli walkę z bykami w najlepszym i najbardziej profesjonalnym miejscu w Hiszpanii, Plaza de Toros la Real Maestranza.
 • W tandemie mogą skoczyć dwie osoby, nawet w jednym wylocie razem w samolocie.
 • Zamiast skoku w tandemie można pokusić się o INTRO, co szczególnie pasuje bardziej ambitnym panom, lubiącym poczucie niezależności i satysfakcji. Na skok INTRO trzeba jednak poświęcić trochę więcej czasu w ciągu dnia, ale jest to jak najbardziej możliwe. Więcej tutaj.

Wersja z zakwaterowaniem w centrum Sevilli zawiera:

 • Zakwaterowanie 3 noce w pokoju dwuosobowym w hotelu min *** w Sevilli
 • Skok tandemowy VIP z filmowaniem i foto
 • Transport lotnisko-hotel w obie strony
 • Transport hotel-strefa spadochronowa
 • Dwa bilety na pokaz flamenco (spektakl + drink)

Cena całkowita dla dwóch osób: 1059 euro

Opcje dodatkowe, ceny orientacyjne:

Obiadokolacja w restauracji na osobę ok 25 euro

Lunch na strefie spadochronowej ok 10 euro

Kawa 1,5 euro

Lampka Brandy de Jerez 2,5 euro

Ceny skoku tandemowego dla drugiej osoby oraz INTRO tutaj.

Wersja z zakwaterowaniem w Domu Gościnnym Atmosfery zawiera:

W Domu Gościnnym Atmosfery zapewniamy pełne wyżywienie. Jest to więc trochę inna opcja spędzenia wolnego czasu, gdy mniej interesuje Cię zwiedzanie, a bardziej wypoczynek w wygodnym miejscu. Miasto masz 15 min autobusem, a na miejscu duży ogród, basen, ciszę i spokój.

 • Zakwaterowanie 3 noce
 • Pełne wyżywienie
 • Skok tandemowy VIP z filmowaniem i foto
 • Transport lotnisko-Dom Gościnny w obie strony
 • Transport Dom Gościnny-strefa spadochronowa
 • Dwa bilety na pokaz flamenco (spektakl + drink)

Cena całkowita dla dwóch osób: 998 euro

W przypadku zakwaterowania w Domu Gościnnym odchodzą koszty obiadów w restauracjach oraz ich poszukiwania.