E-booki

E-book Poznaj SIM

Skydiving Information Manual USPA to tak zwana Biblia Spadochroniarstwa. Aktualizowana co roku na podstawie analiz wydarzeń i wypadków zgłaszanych ze stref członkowskich z całego świata. Zawiera obowiązujące i rekomendowane przepisy, wymagania, warunki. Słowem, wszystko, co musisz wiedzieć o standardach skoków na całym świecie.

 

To opracowanie zostało przygotowane z myślą o polskojęzycznych posiadaczach licencji tego największego na świecie stowarzyszenia spadochronowego. To ponad 400 stron najważniejszych kwestii poruszanych w SIM, po polsku, przeanalizowane z pozycji doświadczonego instruktora spadochronowego i organizatora skoków i opatrzone komentarzem.

{plusone}  {like}

 

 

  • Jak wygląda program szkolenia podstawowego?
  • Czy skoki tandemowe mogą być formą szkolenia spadochronowego?
  • Co trzeba trenować po zakończeniu kursu AFF, SL lub IAD?
  • Jakie wymogi trzeba spełniać na uzyskanie licencji?
  • Jakie są wymagania do skoków wingsuit?
  • Kiedy można wykonywać skoki nocne?
  • Jak zorganizować skoki nocne?
  • Ile trzeba mieć skoków, aby skakać z kamerą i dlaczego tak dużo?
  • Dlaczego trening wodny jest obowiązkowy do licencji B?

 

SIM to najpotężniejsze z narzędzi szkoleniowych amerykańskiego stowarzyszenia spadochronowego USPA, które stworzyło niezwykle spójny, pełny i stale unowocześniany system szkolenia. Mało kto wie, ale to na tym systemie wzorują się mniejsze federacje, a często i też urzędy sprawujące kontrolę i nadzór nad procesem szkolenia spadochroniarzy.
Poznanie i zrozumienie Skydiving Information Manual to stworzenie solidnego fundamentu wiedzy skoczka. To również zadbanie o swoje bezpieczeństwo i zaplanowanie procesu własnego szkolenia.
„Poznaj SIM” to opracowanie, które przyda się nie tylko skoczkom zainteresowanym dołączeniem do międzynarodowej kadry szkoleniowej, ale również instruktorom, coachom i przede wszystkim samodzielnym skoczkom.

To jedyne na rynku nowoczesne kompendium wiedzy, które porządkuje Wasze wiadomości i umiejętności, i kieruje szkolenie na prawidłowe ścieżki.

Ponad 400 stron profesjonalnego tłumaczenia z komentarzem instruktora spadochronowego.

Kilka słów od autora

{youtube}39o58P_Py6Y{/youtube}

Przejdź do sklepu i kup e-book spadochronowy "Poznaj SIM"