Opinie o nas

skoki w hiszpanii, skoki spadochronowe z samolotu kurs affNadchodzi taki czas, kiedy coś dobiega końca i trzeba zrobić podsumowanie.
Bardzo Wam dziękuję za te dwa tygodnie spędzone pod jednym dachem, czułem się nie jak u dopiero co poznanych ludzi, ale u przyjaciół, których znam od wielu lat.

Tobie Ulu w szczególności dziękuję za ciepło, zrozumienie i stworzenie domowego ogniska- wspaniałe jedzenie, znakomite warunki mieszkalne i rodzinna atmosfera.

Natomiast Tobie Iwan dziękuję za podjęcie się mojego szkolenia, mimo mojej ręki w gipsie, cierpliwość do niedoskonałego ucznia, bardzo mądrych słów, które zapamiętam na wiele lat i co najważniejsze- dziękuję Ci za uratowanie mojego życia w czasie trzeciego skoku, pomoc w przełamaniu kryzysu po nim i doprowadzenie do zaliczenia kursu AFF.

Jak dobrze wiecie lubię zadawać wiele pytań (nawet bardzo wiele), teraz na przykład zastanawiam się jak ten pobyt tutaj będzie miał na mnie wpływ, co pomoże zmienić w moim życiu. Mam nadzieję, iż ten czas spędzony z Wami sprawi, że się stanę lepszym człowiekiem i będę czerpać radość i mądrość z każdego kolejnego dnia, jak również doświadczenia.
Na zakończenie chciałbym jeszcze raz Wam za wszystko podziękować. Jesteście wspaniałymi ludźmi. Życzę Wam wielu sukcesów w szkoleniu kursantów, spełnienia marzeń oraz dumy i radości z dwójki cudownych dzieci.

Z wyrazami Szacunku!!!
Tomasz Handzlik "Paluch", Polska, AFF maj 2013