Opinie o nas

opinia wojtka z irlandiiTrochę inny punkt widzenia niż większość odwiedzających jako, że nie brałem udziału w kursie, ale przyjechałem po prostu poskakać po 11 miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją.

Na strefie - w pierwszym dniu skoków skorzystałem z porad Iwana co do powrotu do mniejszej czaszy. Dobrze dobrany sprzęt sprawił, że nastąpiło to gładko i bezstresowo. Przez resztę dni były już po prostu skoki, skoki i jeszcze raz skoki!

Strefa jest niesamowita dla skoczków na każdym etapie "kariery". Skoki z 15 tys stóp, czy jak ktoś woli z 4600m są rewelacyjne. Kupa czasu na przećwiczenie wszelkich możliwych manewrów. Ja osobiście doskonaliłem umiejętności latania pod czasza pod okiem Jima Harrisa. Bardzo polecam! Wielka wiedza i umiejętności jej przekazania.

Każdego dnia powrót do domu Uli i Iwana, w którym stworzyli świetną rodzinną atmosferę. Wspaniałe zdrowe jedzenie i wieczorne rozmowy albo wspólny film przy lampce wina albo czegoś mocniejszego :-)

12 dni mineło bardzo szybko i mogę z czystym sumieniem polecić Atmosferę. Niezależnie czy chcecie nauczyć się skakać czy po prostu przyjechać, aby się naskakać po uszy, Sevilla jest doskonałym miejscem, a Ula i Iwan odpowiednimi ludźmi, aby wam w tym pomóc.

Wojtek 300 skoków, Irlandia