Opinie o nas

kurs AFF Hiszpania,skoki Hiszpania, kurs AFF bez badań Pierwsze spotkanie z Iwanem i Ulą, pierwsze pogaduchy i już wiedziałem że będzie ciekawie. Po dwóch dniach pobytu już żałowałem że wybrałem się tylko na 12 dni. Szkolenie FSC (FS1) składające się z 10 etapów okazało się brakującym ogniwem w dalszym rozwoju mojego skakania. Poprzez całkiem nowe dla mnie zagadnienia odnośnie sterowania ciałem podczas swobodnego spadania, budowania formacji  po dodatkową naukę sterowania czaszą, oraz ogrom rozbudowanej wiedzy teoretycznej popartej doświadczeniem.

Te wszystkie zagadnienia wraz z elementami zabawy dla rozbicia spięcia podczas skoku to bardzo dobrze przygotowany program szkolenia „FSC” Skydive Atmosfera.

Szkolenie w połączeniu z wyśmienitą kuchnią i atmosferą jaką Iwan i Ula goszczą wszystkich odwiedzających oraz możliwość poznania rozmaitych ciekawych ludzi z różnych zakątków globu tworzy optymalną przystań dla ludzi lubiących aktywny wypoczynek we wspaniałym towarzystwie z ogromną ilością słońca

Opinia Pawła cała tutaj

Paweł FSC, Polska