skoki w hiszpanii, kurs AFF, kurs spadochronowy, aff course, skydiving course, ula i iwan kucharczyk, grzegorz kucharczyk, iwan

Grzegorz "Iwan" i Ula Kucharczyk - instruktorzy spadochronowi AFF. Iwan obecnie ma na koncie ponad 10 000 skoków, 3500 skoków tandemowych, 5000 skoków AFF, ok. 100 godzin w tunelu,  skoczek B.A.S.E.

Ula - skoków 2000, największa formacja 64+, 20 godzin w tunelu, 2 skoki z 7000m.

Witamy!

Zapraszamy do jedynej stacjonarnej polskiej szkoły spadochronowej w Hiszpanii i jednej z najstarszych szkół, działającej w Polsce do 2011 r. Założycielem i szefem instruktorów jest Grzegorz Kucharczyk "Iwan" — wieloletni instruktor z ponad 25-letnim doświadczeniem. Jako jeden z pierwszych w Polsce wypromował  metodę szkolenia spadochronowego AFF. Wyszkoliliśmy setki samodzielnych skoczków, profesjonalnych instruktorów spadochronowych.

Specjalizujemy się w bezpiecznym szkoleniu AFF oraz kursach doskonalących do licencji. Z naszej bazy wychodzisz jako świadomy i doskonale wyszkolony skoczek spadochronowy, który może skakać na wszystkich strefach na świecie.

Działamy w Hiszpanii od 2007 roku. Dzięki najlepszej w Europie pogodzie prowadzimy kursy spadochronowe AFF i szkolenia do licencji B przez cały rok, 7 dni w tygodniu!

Znakomita grupa instruktorów, tandempilotów i skoczków skaczacych obecnie w Polsce, wywodzi swoje korzenie właśnie z naszej szkoły. To tu ukończyli AFF, szkolenie Static Lince, kursy instruktorskie, egzaminy zawodowe, zdobywali swoje pierwsze doświadczenia w powietrzu, uczyli się procedur bezpieczeństwa i zdobywali wiedzę, którą szerzą teraz dalej. Jesteśmy dumni z tego, że nasi uczniowie obecnie prowadzą swoje strefy zrzutu w Polsce, szkoły spadochronowe i biorą udział w rekordach międzynarodowych, ba! są nawet mistrzami świata!

To tylko niektórzy którzy całość lub część swojego szkolenia odbyli u Iwana: od kursu AFF po kursy instruktorskie. Maciej Machowicz Mahoo - tandempilot, Maciej Węgrzecki - AFF,  Wojciech Pierzyński - tandempilot, Jarek Zwierzyński - tandempilot,  Sławek Sieńczuk - tandempilot, Dariusz Filipowski Dafi - AFF, Sylwek Sieńkowski - tandempilot, Czarek Subieta - tandempilot, Anna Dzido - AFF, kamera, coach, instruktor spadochronowy, Mariusz Taran - tandempilot....

Wyszkoliliśmy również dziesiątki kamerzystów i układaczy spadochronów głównych, pracujących obecnie na różnych strefach w Polsce.

Nie sposób wymienić wszystkich absolwentów.

Galeria absolwentów kursów spadochronowych tutaj.

Będzie nam miło gościć Was w polskiej bazie w powietrzu i na ziemi!