Wiedza i doświadczenie

skoki w hiszpanii, kurs AFF, kurs spadochronowy, aff course, skydiving course, ula i iwan kucharczyk, grzegorz kucharczyk, iwan

Grzegorz "Iwan" i Ula Kucharczyk - instruktorzy spadochronowi AFF. Iwan obecnie ma na koncie ponad 10 000 skoków, 3500 skoków tandemowych, 5000 skoków AFF, ok. 100 godzin w tunelu,  skoczek B.A.S.E.

Ula - skoków 2000, największa formacja 64+, 20 godzin w tunelu, 2 skoki z 7000m.

Witamy!

Zapraszamy do jedynej stacjonarnej polskiej szkoły spadochronowej w Hiszpanii i jednej z najstarszych szkół, działającej w Polsce do 2011 r. Założycielem i szefem instruktorów jest Grzegorz Kucharczyk "Iwan" — wieloletni instruktor z ponad 25-letnim doświadczeniem. Jako jeden z pierwszych w Polsce wypromował  metodę szkolenia spadochronowego AFF. Wyszkoliliśmy setki samodzielnych skoczków, profesjonalnych instruktorów spadochronowych.

Specjalizujemy się w bezpiecznym szkoleniu AFF oraz kursach doskonalących do licencji. Z naszej bazy wychodzisz jako świadomy i doskonale wyszkolony skoczek spadochronowy, który może skakać na wszystkich strefach na świecie.

Działamy w Hiszpanii od 2007 roku. Dzięki najlepszej w Europie pogodzie prowadzimy kursy spadochronowe AFF i szkolenia do licencji B przez cały rok, 7 dni w tygodniu!

Czytaj więcej: Wiedza i doświadczenie

Jakość USPA

Jesteśmy członkami największego amerykańskiego stowarzyszenia spadochronowego USPA. Prowadzimy kursy AFF wg najnowocześniejszych procedur, uaktualnianych co roku.

Nadajemy uprawnienia o statusie międzynarodowym. Po ukończeniu szkolenia można skakać na całym świecie bez dodatkowych uznawać licencji narodowych. Dla skaczących w USA licencje USPA zawierają obowiązkowe ubezpieczenie OC!

Iwan jest autorem polskiego opracowania tzw. Biblii Spadochroniarstwa "Poznaj SIM". Swój egzemplarz pdf możesz nabyć tutaj.

Jesteśmy stowarzyszeniem

 

Klub Sportowy Atmosfera

Zapraszamy do dołączenia do klubu, którego pełna nazwa to "Club Deportivo de Actividades Físico-Deportivas Atmosfera".

Nasze stowarzyszenie zostało zatwierdzone przez Dirección General de Actividades y Promoción de Deporte (Consejería de Educación, Cultura y Deporte) de Junta de Andalucía dnia 07.04.2014 r i wpisane do Registro Andaluz de Entidades Deportivas pod numerem 021982.

Działalność spadochronową prowadzimy pod nazwami Skydive Atmosfera oraz Skoki w Hiszpanii. Działalność statutową finansujemy z opłat członkowskich i donacji. Głównym celem statutowym jest uprawianie bezpiecznego spadochroniarstwa i innych form aktywności fizycznej oraz zdrowego sposobu życia, trenowania i odżywiania się.

Nasze blogi

Skydive Atmosfera

Informacje po angielsku i trochę po polsku, sklep

Blog naszej bazy (newsy)

Wiadomości z naszej aktywności nie tylko spadochronowej, fotki z ostatniej chwili, na bieżąco.

Blog Iwana

Jeśli ciekawią Cię różne kontrowersyjne tematy, lubisz poczytać coś sensownego, koniecznie tu zajrzyj. Regularnie nowe teksty o różnej tematyce. Blog odwiedziło już ponad 100 000 osób.

Blog o skokach spadochronowych

Ulubiony blog wszystkich skoczków spadochronowych, codziennie rejestruje blisko 1000 wejść. Mnóstwo informacji o skokach, komentarze oraz najnowszy hit spadochronowego Internetu, historia SkyZdzicha i Leona.

W Hiszpanii.info

Nasz blog o życiu na emigracji. Ciekawostki z życia w Hiszpanii, relacje z postępów Uli na polu pięknego tańca flamenco, porównania naszych kultur, dlaczego żyje nam się tu lepiej. Najnowsza pozycja to kanał telewizyjny, realizowany przez Iwana i Miłosza o różnorodnej humorystycznej tematyce w pięknych plenerach.

Blog o zdrowiu

Jako aktywni spadochroniarze interesujemy się zdrowym żywieniem, bezpiecznym uprawianiem sportu itp. tematami. W tym celu studiujemy opracowania, obalamy mity i burzymy schematy.