Pogoda

10 min od Centrum Sevilli, 15 min od strefy spadochronowej

Zapraszamy do Domu Gościnnego Atmosfery w cichej i spokojnej dzielnicy willowej Villanueva de Ariscal, ok 15 min od centrum Sevilli. Do Waszej dyspozycji jest duży dom w stylu hiszpańskim, a w nim 6-8 miejsc w 3 pokojach gościnnych z oddzielną łazienką dla Gości, WC z umywalką, duży salon z kominkiem, TV/DVD (3D), WiFi gratis. Na terenie dużego ogrodu 1400 m jest dużo miejsca dla każdego, grill gazowy i basen 9x4m.

Pełne wyżywienie w cenie

Dla optymalizacji wypoczynku jest pełne wyżywienie. Dwa domowe posiłki dziennie, przez cały dzień dostęp do kuchni i oddzielna lodówka z zamrażarką. Kawa, różne rodzaje herbat i inne napoje. Uwzględniamy diety i preferencje.  Zobacz ceny.

Transport na miejscu

Zapewniamy  transfery z lotniska dworca oraz przejazdy na strefę i wycieczki.  Wystarczy wybrać datę kursu, kupić dogodne bilety i zrobić rezerwację!

Jakkolwiek studenci kursów spadochronowych mają u nas pierwszeństwo rezerwacji, to paralotniarze, nurkowie i turyści zwiedzający Hiszpanię są zawsze mile widziani. Nie wyrzucamy z samolotu na siłę ale jeśli ktoś spontanicznie wpadnie na pomysł skoku - pomożemy i w tym.