Motocykle i skoki

Oskar skacze w HiszpaniiNa listopadowym kursie AFF pojawił się, wśród innych ciekawych jednostek, Oskar.

Oskar po wstępnym rekonesansie tandemowym w Polsce (załapał się jeszcze na działanie Atmosfery) zapisał się na szkolenie spadochronowe w Hiszpanii.

Od słowa do słowa okazało się, że tak jak ja więcej skaczę a mniej jeżdżę na motocyklach, tak on ma odwrotne proporcje.

Co jednak najważniejsze, doszliśmy wspólnie do wniosku, że obie aktywności można znakomicie połączyć właśnie w Hiszpanii. Oskar ma doświadczenie w organizowaniu rajdów na swoich motocyklach KTM, jak mam doświadczenie w szkoleniu spadochronowym.Ekipa KTM Olsztyn

Nic więc nie stoi na przeszkodzie aby skoczkowie nie mogli pojechać na rajd po okolicach – a tereny są piękne. Nikt również nie może zabronić motonitom przejścia szkolenia AFF Intro. Znów wygodą jest to, że formalności w Hiszpanii zredukowane są do niezbędnego minimum. Mogę więc poinformować, że sanki już ruszyły.

Jeśli odwiedzaliście już Hiszpanię i macie doświadczenia turystyczne w okolicach Sevilli (promień 250 km) to bardzo proszę o kontatk. Z przyjemnością w tym dziale podzielę się Waszymi przeżyciami, które jednocześnie będą kolejnym pomysłem do planowania wypadów z bazy Atmosfery.