Terminy kursów

 

Kursy spadochronowe prowadzimy przez cały rok cały czas


skoki w hiszpanii, skoki spadochronowe z samolotu kurs aff

Planowanie się na kurs spadochronowy AFF w Hiszpanii jest bardzo łatwe. Wystarczy wybrać termin urlopu i przesłać go do nas z zapytaniem, kiedy jest najbliższa grupa, najlepiej za pomocą formularza rezerwacyjnego, który można wypełnić zupełnie bez zobowiązań. W grupie szkolenie przebiega łatwiej i weselej.

Czas trwania kursu możecie dopasować do Waszego urlopu, budżetu czy apetytów spadochronowych. Co prawda kurs AFF można ukończyć nawet w dwa dni, to zalecamy min. 7 - 9 dni. W przypadku pobytu 2-3 tygodniowego można pokusić się o zdobycie licencji samodzielnego skoczka.

Szkolenia prowadzimy przez cały rok. Jedna przerwa, którą mamy wiąże się ze...zbyt wysokimi temperaturami w sierpniu. Oczywiście może być to trudne do wyobrażenia, ale w Andaluzji, gdzie słonecznych jest ponad 85% dni przerwa sierpniowa nie dziwi. Ciężko jest skoczkom, ciężko jest instruktorom i ciężko jest samolotom. Wszystko to reasumując, pozostaje 11 miesięcy skocznych. A więc zapraszamy w tym roku do końca lipca i od ostatniego weekendu sierpnia, czyli od 29go.

 

Zobacz galerię z kursów AFF 2013.

Zachęcamy do zapoznania się z opiniami o naszych kursach.