Kurs AFF

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Personalizowany Kurs AFF w słonecznej Hiszpanii - co potrzeba więcej?

Personalizowane szkolenie AFF to nowoczesne podejście na miarę nowych czasów w lotnictwie, gdzie komercja i pogoń za "skoczną" pogodą wypiera często zdrowy rozsądek i chwieje poczuciem bezpieczeństwa.

W maju i czerwcu pogoda na skoki w Hiszpanii, kurs AFF czy szkolenie do licencji B, jest po prostu idealna. W górze ciepło, a jeszcze nie gorąco. W Klubie Atmosfera od wielu lat szkolą się kolejne pokolenia spadochroniarzy. Przyjeżdżają do nas Polacy z całej Europy i znajdują tu życzliwe podejście i przyjazne szkolenie w języku polskim. I do tego pod okiem najlepszego polskojęzycznego instruktora AFF, autora nowoczesnych, jedynych na rynku, podręczników spadochronowych w języku polskim. Iwan wyszkolił nie tylko setki samodzielnych skoczków, ale również dziesiątki instruktorów spadochronowych. A ci dalej niosą nauki bezpieczeństwa i żelaznych zasad, takich jak indywidualne podejście do każdego studenta, bo każdy człowiek jest inny.

W naszym klubie każdy student AFF otrzymuje szkolenie szyte na miarę:

{plusone} {like}

 

zakres teorii i liczba skoków jest dopasowana do indywidualnych predyspozycji kandydata na skoczka. W planowaniu dnia uwzględniamy psychomotorykę, wrażliwość psychiczną, specyficzne cechy charakteru, a także temperament. Wiadomo, że innego traktowania przez instruktora potrzebuje wymagający dyrektor, będący na wyrwanych w firmie wakacjach, zanurzony w mailach i terminach, nie widzący siłowni od czasów studenckich, a innego podchodzący zadaniowo do tematu wysportowany dwudziestoparolatek, który między skokami chciałby zaliczyć jakiś klub w Sevilli i pobyt na plaży.

Dobry instruktor wie, kiedy można "przycisnąć" i osiągnąć maksimum satysfakcji studenta, a kiedy zalecić dzień przerwy i odpowiednie ćwiczenia. Dzięki personalizowanemu kursowi AFF szkolenie AFF kończysz w optymalnej liczbie skoków.

U nas każdy student znajdzie to, co mu jest potrzebne. Personalizowany kurs AFF to podstawa bezpiecznego i udanego szkolenia. To także ekonomizacja budżetu, a wiadomo, że to nie jest tani sport.

Często otrzymujemy zapytania dotyczące aktualnych terminów kursów. Od jakiegoś już czasu terminy kursów są bardzo elastyczne. Z jednej strony dopasowujemy się do urlopu i możliwych biletów lotniczych, z drugiej student AFF woli dopasować się do już istniejącej grupy, w której szkolenie przebiega sprawnie i wesoło.

Dzięki możliwości zakwaterowania w klubie, nie trzeba się niczym martwić.

Zobacz nasze filmy na Youtube, dowiedz się więcej o kursie AFF i zgłoś się do nas jeszcze dzisiaj tutaj. Po co czekać z taką przygodą?