FILMY

Filmy ze skoków tandemowych Alicji i Artura

Tak, to prawda, że przekonujemy zainteresowanych skokami do wyboru bardziej świadomej formy spadochroniarstwa, czyli szkolenia spadochronowego AFF intro zamiast skoków tandemowych. Jeśli jednak ktoś jest utwierdzony w swoich zamiarach, to można w Atmosferze w Hiszpanii skoczyć w tandemie. Zazwyczaj będziecie widzieć moją uśmiechniętą twarz przed sobą podczas skoku tandemowego, gdyż bardzo, ale to bardzo podoba mi się filmowanie i zabawa pasażerami tandemu.

Poniżej ciekawie, po reportersku przygotowany film ze skoków Alicji i Artura, którzy przyjechali z Polski do Hiszpanii na mały rekonesans turystyczny, w którym zwiedzanie Sevilli było na drugim miejscu. Na pierwszym zaś silne emocje związane ze skokiem z samolotu. Tym bardziej, że są to skoki z największej wysokości w Europie, czyli z 4600 metrów.

{like}{plusone}


Film ze skoku tandemowego Alicji

{youtube}c2tFx1YWTVY{/youtube}

Film ze skoku tandemowego Artura

{youtube}ydjFAHmW4T4{/youtube}

Filmy AFF Grzegorza i Mateusza

Oto nowy pomysł. No może nie tak nowy ale bardzo fajny. Po zakończeniu kursu AFF będzie pojawiał się na naszym kanale Skydive Atmosfera film, trochę pamiątkowy, trochę dokumentalny. Czyli zarówno fajnie dla samego uczestnika kursu, dla jego znajomych ale także dla tych, którzy myślą o robieniu kursu i chcą zobaczyć jak to wygląda.

{plusone}{like}

 


 

Film ze szkolenia spadochronowego AFF Matesza

{youtube}Ok7euukRuxo{/youtube}


Film ze szkolenia spadochronowego AFF Grzegorza

 

{youtube}qUfc3Jt0XuU{/youtube}

Walk in the Sky

skydiving in spain, tandem jump, tandem skydive, aff skydiving courses in spain, accelerated free fall, ground school