Archiwum newsów 2010-IX2015

Cel - zero wypadków i kontuzji

Już 5.09 po krótkiej, technicznej przerwie rozpoczynamy  intensywne, codzienne skakanie i nie zamierzamy przestać aż przynajmniej do powitania Nowego Roku 2016!

Na początek sezonu skoków w Hiszpanii dla niedawnych absolwentów AFF i wszystkich skoczków dbających o swoje bezpieczeństwo mamy promocyjną cenę na zakup eBooka "Co dalej po AFF".

Niech tytuł Was nie zmyli. To solidna porcja wiedzy, której albo nie ma czasu przekazać studentom na szybkim kursie AFF, albo dramatycznie szybko się ona w świeżym umyśle ulatnia.

poznaj sim, skydiving information manual, uspa manual, podręcznik skoczka, biblia spadochroniarstwa, ebooki iwana, co dalej po aff, zanim zaczniesz kurs aff, podręczniki spadochronowe, książki o spadochronach, skydiving ebooks, ebook spadochronowy

Polska baza spadochronowa w Hiszpanii: cały rok 15000 ft (4700-4800m), 3 x Dornier, zakwaterowanie z pełnym wyżywieniem, transport na strefę, zadbane spadochrony w wypożyczalni, polski układacz i rigger na miejscu, polscy instruktorzy AFF, polski tandempilot i kamerzysta.

Europejska jakość i polska gościnność.

{plusone} {like}