Archiwum newsów 2010-IX2015

Terminy na kurs AFF i skoki na jesień 2015

Bardzo się cieszymy ze sporego zainteresowania kursami AFF w polskiej bazie w Hiszpanii. Zaliczenie takiego kursu w miesiącach jesiennych jest możliwe praktycznie tylko w Hiszpanii, gdzie temperatury są bardzo przyjemne i świeci dużo słońca.

kurs aff, skoki w hiszpanii, skydive atmosfera, skoki spadochronowe, spadochron, kurs spadochronowy, skoki aff, jak zacząć aff, jak zacząć skoki spadochronowe, kurs aff po polsku, skydiving information manual, uspa manual, podręcznik skoczka, biblia spadochroniarstwa, ebooki iwana, co dalej po aff, zanim zaczniesz kurs aff, podręczniki spadochronowe, książki o spadochronach, skydiving ebooks, ebook spadochronowy

W miesiącu wrześniu już praktycznie nie mamy wolnych miejsc.

Pełny jest też kurs AFF startujący od 3.10.2015. W tym terminie zapraszamy samodzielnych skoczków! Przypominamy, że mamy bardzo dobre ceny na wypożyczenie sprzętu, a do dyspozycji polskich prywatnych układacza i riggera.

A kandydatów na skoczków zapraszamy na rezerwację wolnych jeszcze terminów poniżej:

16.10
24.10

oraz dowolne w I połowie listopada. Kliknij, aby zarezerwować bez zobowiązań.

Jeszcze są też wolne dwa wolne miejsce na kurs AFF w II połowie listopada. Data szkolenia teoretycznego jest jeszcze do ustalenia, więc zainteresowanych prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

{plusone} {like}