Archiwum newsów 2010-IX2015

400 stron polskiego opracowania - POZNAJ SIM!

poznaj sim, skydiving information manual po polsku, kurs aff, skoki w hiszpanii, skydive atmosfera, skoki spadochronowe, spadochron, kurs spadochronowy, skoki aff, jak zacząć aff, jak zacząć skoki spadochronoweWakacje, wakacjami, ale my nie śpimy. Już na ukończeniu jest długo oczekiwany e-book "Poznaj SIM". Ponad 400 stron rzetelnego, poprawionego tłumaczenia przez profesjonalnego instruktora spadochronowego, wraz z opracowaniem i komentarzem.

Kolejna obowiązkowa pozycja, przede wszystkim dla coachów i instruktorów, posiadających licencję USPA (United States Parachute Association). Oczywiście każdy szanujący się skoczek pewnie też zechce mieć ją w swoich zasobach.

Ze względu na ogromny nakład czasu i pracy, poświęcony na przygotowanie opracowania najnowszego wydania Biblii Spadochroniarstwa, pozycja ta jest troszeczkę droższą, ale i tak w bardzo przystępnej cenie. Dziękujemy za zrozumienie, iż wszystkie wpłaty przeznaczone są na wsparcie autora w jego niezłomnej drodze do popularyzowania bezpiecznego spadochroniarstwa szczególnie wśród młodych skoczków.

Do nabycia w naszej bibliotece cały czas:

Zanim zaczniesz - więcej i download

Co dalej po AFF - więcej i download

i tłumaczenie na angielski

AFF - what next? - more and download

{plusone} {like}