Archiwum newsów 2010-IX2015

Spadochronowe skoki lipcowe

kurs aff, skoki w hiszpanii, skydive atmosfera, skoki spadochronowe, spadochron, kurs spadochronowy, skoki aff, jak zacząć aff, jak zacząć skoki spadochronowe

Bardzo miłe towarzystwo odwiedziło polską bazę w lipcu. Klaudia i Przemek uzyskali uprawnienia samodzielnego skoczka i licencję USPA B. Oboje byli u nas wczesną wiosną i - jak widać - brak długich przerw w skakaniu owocuje maksymalnym progresem i optymalnym wykorzystaniem budżetu na skoki.

Jeszcze niedawno robili kurs AFF, a na tym pobycie już skakali razem, chociaż różnice wagowe nie ułatwiały im zadania. W takich przypadkach można też u nas zamówić specjalistyczny kombinezon spadochronowy, do szybszego albo wolniejszego spadania.

{plusone} {like}

kurs aff, skoki w hiszpanii, skydive atmosfera, skoki spadochronowe, spadochron, kurs spadochronowy, skoki aff, jak zacząć aff, jak zacząć skoki spadochronowe

Ze stałych bywalców poskakali z nami również Łukasz z Norwegii i Tomek z Polski. Tym przemiłym turnusem, pełnym wieczornych nocnych Polaków rozmów przy lampce wina i mojito i dobrego jedzenia doczekaliśmy się przerwy wakacyjnej. Zwłaszcza że w tym roku Sewilla ustanawia rekordy ciepła. Tak jak przez większość roku cieszymy się ciepłem i możliwością skoków przez cały rok, tak od końca lipca do połowy sierpnia myślimy tylko o plaży lub basenie. Nawet strefa zamyka się w sierpniu na przeglądy techniczne samolotów i urlopy instruktorów. Tutaj jest letnia galeria foto.

kurs aff, skoki w hiszpanii, skydive atmosfera, skoki spadochronowe, spadochron, kurs spadochronowy, skoki aff, jak zacząć aff, jak zacząć skoki spadochronowekurs aff, skoki w hiszpanii, skydive atmosfera, skoki spadochronowe, spadochron, kurs spadochronowy, skoki aff, jak zacząć aff, jak zacząć skoki spadochronowehiszpanii, skydive atmosfera, skoki spadochronowe, spadochron, kurs spadochronowy, skoki aff, jak zacząć aff, jak zacząć skoki spadochronoweJednak nie w całej Hiszpanii jest tak gorąco, dlatego Wasza dzielna ekipa rusza kamperem na tournee po Hiszpańskich strefach zrzutu w poszukiwaniu chłodniejszego, ale równie atrakcyjnego miejsca, na szkolenie spadochronowe AFF w lipcu i sierpniu. Stay tunned!

Po przerwie uruchamiamy działalność szkoleniową i "gastrohotelarską" już od 5 września. Startujemy z nowymi kursami AFF i skokami doskonalącymi. Wrzesień jest dosyć oblegany, dlatego zapraszamy na kurs w terminie od 12-13 i od 19-20 września. Na te terminy mamy jeszcze pojedyncze wolne miejsca.

Uwaga, zapełnia się też I połowa października, chętnych na szkolenie prosimy o szybki kontakt i sprawne dokonywanie rezerwacji. Tak jak już mamy wstępne zapisy do listopada 2015, to miejsc jeszcze jest sporo, więc serdecznie zapraszamy do słonecznej Hiszpanii!

 

Zarezerwuj bez zobowiązań kurs tutaj.