Archiwum newsów 2010-IX2015

Kurs AFF Tolka, Licencja Puszka i goście z Polski

szkolenie aff skydivespain.comBez zmian, skaczemy codziennie, 7 dni w tygodniu. Tolek skończył kurs spadochronowy AFF i skacze już sobie samodzielnie, gratulujemy! Na lotnisku mamy do dyspozycji dwa samoloty Dornier, ciągłość latania gwarantowana, prywatnego układacza, a nawet polskiego riggera, jak komuś się coś przytrafi ;). Po skokach spadochronowych świeże owoce południowe, oliwki itp. i relaks nad ochładzającym basenem, a wieczorem wspólna obiadokolacja. Nie może zabraknąć oczywiście tinto de verano i piwa w dużych ilościach, bez- lub alkoholowego. W bazie pojawił się nowy sprzęt, który świadczy o pojawieniu się wysokich temperatur...

M.in. odwiedzili bazę również tajemniczy goście z południa Polski, którzy wybrali pozostanie anonimowymi, a także starzy bywalcy z Norwegii, Teo i Krzysio, który doskonalił latanie na wingsuicie. Płeć piękną reprezentują Paulina, Żaneta i Agnieszka.

Temperatury i błękitne niebo sprzyjają skokom od samego rana, po czym można przebazować się nad Ocean Atlantycki i nacieszyć przestronnymi piaszczystymi plażami Costa de la Luz.

Nowe fotki w naszej galerii LATO 2015 oraz oczywiście na naszym fanpage'u na Facebooku.

{plusone} {like}