Archiwum newsów 2010-IX2015

...oczywiście w siedzibie FC Sevilla!

Wszyscy nasi znajomi sympatycy piłki nożnej pozdrawiają nas usiłując wymówić nazwisko Krychowiak, a cała Sevilla świętuje zwycięstwo.

Wczoraj na stadionie w Warszawie, "nasza" sewilska drużyna wygrała po raz czwarty Puchar Ligi Europy. W prasie piszą, że Sevilla FC dokonała niebywałego osiągnięcia triumfując cztery razy w okresie zaledwie jednej dekady i zostawiając w tyle takie potęgi jak Juventus, Inter i Liverpool" - odnotowali hiszpańscy dziennikarze. Wymienione kluby wygrywały trzykrotnie w Lidze Europy i wcześniejszym Pucharze UEFA. Sevilla była najlepsza w 2006, 2007, 2014 i w obecnym roku.

Pękamy futbolowo z dumy, że Polak zdobył pierwszego gola w tym meczu, a Warszawa

przyniosła sewilskiej drużynie szczęście. Solidarność kibiców jest niesamowita, zwłaszcza, że słowo kibic w tym mieście ma nieco inne znaczenie, co więcej, całe rodziny tłumnie spotykają się w barach i w domach, aby kibicować swojej drużynie.

 

Fani futbolu chyba nie mają wątpliwości, gdzie zrobić swój kurs AFF! Czekamy na Was w atmosferze zwycięzców, również na wysokościach prawie 5000m!

Skontaktuj się, dowiedz więcej o kursie AFF i jeszcze dziś zarezerwuj sobie super pobyt w Sevilli z kursem spadochronowym. I oczywiście wizytą na stadionie mistrzów FC Sevilla.

{plusone} {like}