Archiwum newsów 2010-IX2015

polska baza spadochronowa w hiszpaniiW październiku dalej pełna chata w powietrzu (w sensie samolotu) i na ziemi. Tradycyjna sekcja spadochronowa żądna wiedzy woli spędzać czas na lotnisku. Wśród zrytych koleżanek jednak zaobserwowaliśmy pewne pęknięcia dotyczące preferencji spędzania wolnego czasu. I tak oto ukonstytuowała się nowa jakość spędzania czasu w polskiej bazie - jazda konna. Dziewczyny po prostu zachwycone rasą koni andaluzyjskich i ich temperamentem.

 

skoki w hiszpanii, kurs AFF, kurs spadochronowy, aff course, skydiving coursePowitaliśmy po raz pierwszy w bazie Krzyśka "Szachera", instruktora nurkowania. Tym razem wybrał sky diving. I chociaż pobyt krótkawy, jak na ambitny plan, to wygląda że mu się spodobało. Wyposażony w nowy kombinezon Intrudaira już planuje powrót.

Reaktywował się Kruger i Majak, Daniel uczy się układać systemem "sleeppack", Szymon dobrał do kategorii wagowej, czyli waga super piórkowa Grega, a Monika poskakała z kumplem z tunelu, Michałem. Świat jest mały i można się zaskoczyć spotykając niespodziewanych znajomych!

skoki w hiszpanii, kurs AFF, kurs spadochronowy, aff course, skydiving course skoki w hiszpanii, kurs AFF, kurs spadochronowy, aff course, skydiving course

W kręgu kulinarnym sushi robimy teraz z całego łososia, który filetuje sam szef kuchni Iwan. Tym razem dodaliśmy za radą Adama avocado i melona, mniam palce lizać. Zgodnie z naszą etyką traktowania z szacunkiem istot niższych, oddających nam swoje życie na paszę, z reszty łososia Iwan zrobił przepyszną zupę rybną mediterranean z czarnymi oliwkami. W polskiej bazie tylko smaczne i zdrowe jedzenie.

Sekcja turystyczna zaliczyła Gibraltar, Ocean Atlantycki i elektrownie słoneczną. Oraz oczywiście korzystanie z hiszpańskiego słońca nad basenem.

skoki w hiszpanii, kurs AFF, kurs spadochronowy, aff course, skydiving courseskoki w hiszpanii, kurs AFF, kurs spadochronowy, aff course, skydiving course, gibraltar

skoki w hiszpanii, kurs AFF, kurs spadochronowy, aff course, skydiving coursepolska baza spadochronowa w hiszpanii

więcej fotek w naszym albumie na Facebooku

{plusone} {like}