Archiwum newsów 2010-IX2015

skoki w hiszpanii, kurs AFF, kurs spadochronowy, aff course, skydiving course

Kursy AFF i FSC wrześniowe za nami, a tymczasem...

...witamy nowych gości! Wielką niespodziankę swoim przyjazdem sprawiły nam nasze absolwentki kursu AFF z Polski: Ania Dżihad, Blondie i Dydzia, czyli "zryte koleżanki", pod egidą Moniki. Męską grupę reprezentuje Greg ze Słupska i angielskojęzyczny Riza, którzy właśnie przygotowują się do skoków pod okiem Iwana, czekamy również na dojazd satelitarnego Rafała i niezawodnego Szymona. Pełna chata dzisiaj pełna słońca, temperatury w okolicach 30 stopni, więc warunki i do skoków, i do wypoczynku - jak widać na załączonym zdjęciu - idealne. Wieczorem owoce morza i grill.

skoki w hiszpanii, kurs AFF, kurs spadochronowy, aff course, skydiving courseskoki w hiszpanii, kurs AFF, kurs spadochronowy, aff course, skydiving course

W międzyczasie gościliśmy również super ekipę z Polski, Rafał, Andrzej, Tomek i "Marian" przyjechali na kurs FSC, trening wodny do licencji oraz jak widać na fotce powyżej, nasze firmowe sushi-sashimi z całego łososia filetowanego osobiście przez Iwana ;) W niecały tydzień naskakali po blisko 30 skoków, a i jeszcze zaliczyli zwiedzanie Sevilli. Miło nam również było gościć Maćka, przy którego195 cm wzrostu nasz Dornier wygląda na Cessna (na fotce po lewej)

Zapraszamy do planowania się w dowolnym momencie, kiedy pasuje urlop i przelot. Zawsze znajdzie się jakieś wolne miejsce i mnóstwo nowych znajomych z całej Europy. Przed wykupieniem lotu prosimy o Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i potwierdzenie terminu.

{plusone} {like}