Archiwum newsów 2010-IX2015

skoki w hiszpanii, kurs AFF, kurs spadochronowy, aff course, skydiving coursePo krótkich wakacjach w sierpniu ruszyliśmy pełną parą. Na skoki spadochronowe przyjechała międzynarodowa ekipa z Norwegii, Niemiec i Polski. Żaneta, czyli Malwina, Rafał i Teo na kurs AFF i Tomek na INTRO.

Do swojego hiszpańskiego domu powrócił też niedawny absolwent AFF Marmuch.

skoki w hiszpanii, kurs AFF, kurs spadochronowy, aff course, skydiving courseskoki w hiszpanii, kurs AFF, kurs spadochronowy, aff course, skydiving courseI już pierwsze sukcesy. Rafał (obok fotka) i Malwina skończyli  obydwoje kurs AFF w 5 skokach, samodzielny jest już Teo, a Marmuch uzyskał licencję USPA A.

skoki w hiszpanii, kurs AFF, kurs spadochronowy, aff course, skydiving courseNiedawno też na odwiedziła nas sympatyczna para skoczków z Polski, Kasia i Marcin, którzy objeżdżając wakacyjnie Hiszpanię, zatrzymali się u nas i zaliczyli strefę zrzutu. A wczoraj mieliśmy przyjemność skoczyć w tandemie z młodą parą, Agatą i Pawłem. Taki prezent ślubny niespodziankę sprawiła im rodzina i znajomi. Nie dali się przekonać na INTRO, ale obiecują pojawić się na kursie AFF ;). Trzymamy za słowo.

polska baza spadochronowa w hiszpaniiDzięki Waszym donacjom w polskiej bazie możliwe są inwestycje: nowe stoły, leżanki i fotele ogrodowe. Przybyły też palmy, spory filodendron y mandarynka, która już ma owoce. Zapraszamy na degustację!