Archiwum newsów 2010-IX2015

skok tandemowy w hiszpani, tandem skydive spain, skydive in spain, skydive spainKolejny absolwent AFF, który udowadnia, że można!

Mateusz, czyli Majak przyjechał z Polski z dobrym pomysłem, jak najsprawniej zacząć sezon spadochronowy. Kurs AFF w Hiszpanii zajął mu niecały tydzień, łacznie z wypadami do Sevilli i solidną porcją relaksu. Z uśmiechem na ustach wykonał 5 świetnych skoków i teraz już może skakać sobie sam.

{plusone}  {like}

Oczywiście nie jest regułą, że kończy się AFF wcześniej. Dużo zależy od wrażliwości, predyspozycji fizycznych i ... charakteru. Uparte jednostki, które nie słuchają instruktora, prezentując "antywygięcie" muszą liczyć się z co najmniej 7 skokami. Jednak cieszymy się, że 90% naszych studentów kończy w 6-7 skokach, a pozostałe skoki mogą wykorzystać na szkolenie na wyższym poziomie. Dzięki najlepszej pogodzie w Europie skaczemy praktycznie cały rok!

skok tandemowy w hiszpani, tandem skydive spain, skydive in spain, skydive spainskok tandemowy w hiszpani, tandem skydive spain, skydive in spain, skydive spain

Pozytywne podejście, energetyczna grupa, którą zawsze spotkasz na kursie w polskiej bazie, bardzo pomagają w sprawnym przebiegu kursu. Skoki spadochronowe to jeden z elementów aktywności tutaj. Można biegać, opalać się, zwiedzać, jeździć na rowerze, pływać, chodzić na wycieczki, imprezować w Sevilli, cieszyć się dobrym i zdrowym jedzeniem i poznawać mnóstwo nowych znajomych.

B.A.S.E. skoki w Hiszpanii, how to start B.A.S.E. Jumping in Spain jak zaczac BASE

Gratulujemy Mateuszowi ukończenia kursu. Teraz cel to licencja B.

Trzymamy kciuki za Marmucha, który już zaliczył poziom 6 i samodzielne wyjście z samolotu. Stay tunned ;)!