Archiwum newsów 2010-IX2015

skoki w hiszpanii, skoki spadochronowe z samolotu kurs affZa nami cały tydzień intensywnych skoków spadochronowych.

Temperatury poszły do góry, a my z nimi. Po dłuższej przerwie zagościł ponownie Hegemon.  Szczuplejszy o paręnaście kilogramów, wybrał skoki spadochronowe na sposób spędzenia wiosennego urlopu. W ciagu tygodnia zrobił ponad 20 skoków, w tym skok reaktywacyjny wymagany po przerwie. Z zamiarem wykonania pierwszego skoku doleciała do nas także Ania, ale okazało się, że dwa dni to za krótko, więc obiecała wrócić we wrześniu - może od razu na cały kurs AFF?  {plusone}  {like}

 

skoki w hiszpanii, skoki spadochronowe z samolotu kurs aff

Miło nam było powitać Mr Chaosa, również odmienionego, a także Michała z Norwegii i Daniela z USA. Wszyscy intensywnie wykorzystywali skoki spadochronowe na szkolenie do licencji USPA B. Był także obowiązkowy trening wodny. Woda w basenie ma już 22 stopnie, więc można się spokojnie kąpać na co dzień.

skoki w hiszpanii, skoki spadochronowe z samolotu kurs affW polskiej bazie nadchodzi czas obowiązkowego kremu z filtrem przed wyjściem z domu, bo chociaż dopiero połowa kwietnia, to słońce już potrafi konkretnie przypiec. Lato poznajemy po chowaniu kołder do szafy, można więc powiedzieć, że dla niektórych już zawitało ;-).Tutaj wieczorne Polaków rozmowy to już tradycja, serdecznie zapraszamy nie tylko na skoki spadochronowe, ale i do wspólnego stołu.

skoki w hiszpanii, skoki spadochronowe z samolotu kurs aff

3 nowe licencje!

Gratulujemy nowym samodzielnym skoczkom uzyskania licencji USPA B. Daniel, Hegemon i Michał, ubiegłoroczni absolwenci, przywitają sezon spadochronowy w swoim kraju z licencjami samodzielnych w ręku. To się nazywa "plan the jump - jump the plan"! Brawo!

Miszka rozpoczyna kurs AFF

Bardzo nam miło powitać w słonecznej Hiszpanii kolejnego Polaka z Norwegii. Miszka po wielomiesięcznej korespondencji mailowej, przekonał się, że jednak tak i zrobił sobie prezent na urodziny. Aktualnie trwa szkolenie teoretyczne i już niedługo lecimy na prawie 5000 m. Życzymy powodzenia w kursie i super pobytu.

Niedługo dojeżdżają kolejni goście. Zapraszamy na najbliższy kurs spadochronowy AFF od 9.05.

A tu powstaje kwietniowa galeria.