Archiwum newsów 2010-IX2015

Nowość! - Easy AFF10

Kurs spadochronowy AFF dla osób bardziej wrażliwych. Przeczytaj, jak indywidualnie podchodzimy do każdego studenta. Jeśli masz wątpliwości co do siebie i chcesz zoptymalizować budżet przeczytaj więcej o Easy AFF10.

Możemy poszczycić się tym, że 95% studentów kończy z nami kurs spadochronowy w 7 lub mniej skoków. Być może trafiają do nas zdolniachy, być może mamy dobrych instruktorów, ale z pewnością kurs w "jednym kawałku" bez oczekiwania na instruktora, który skacze tandemy, na kolejny weekend, kiedy być może pogoda dopisze, też robi duże znaczenie.

7 skoków to standard, 5-6 skoków to dobry sposób na wydanie zaoszczędzonych pieniędzy na coachowane skoki już na wyższym poziomie. Natomiast zdarza się czasem, że trzeba poziom powtórzyć. Niektórym wystarczy tylko jeszcze jeden skok, rzadziej nawet 3-4. Koszt powtórzenia poziomu jest zawsze dodatkowym wydatkiem, a świadomość, że być może trzeba będzie go ponieść, może wpływać negatywnie na stan umysłu podczas skoków.

Z myślą o tym właśnie pozostałym 5% studentów, który być może jest bardziej wrażliwy i potrzebuje więcej skoków dla zyskania pewności siebie w powietrzu i "spokojniejszy" pierwszy samodzielny skok z samolotu bez towarzystwa instruktora, przygotowaliśmy specjalną wersję AFF: Easy AFF10.

Czyli kurs "bez napinki", że trzeba skończyć w 7 skokach, bo już wszyscy naokoło liczą te skoki i denerwują Cię natrętnymi pytaniami, co Ci nie wychodzi.

Easy AFF10 to 10 skoków, w tym tak jak normalnie 3 skoki z dwoma instruktorami, oraz 7 z jednym instruktorem. Cena pakietu jest dużo niższa niż cena AFF + 3 dodatkowe powtórzenia poziomu. Wykupując 10 skoków zapewniasz sobie spokój ducha i możesz skupić się na swoich postępach. Co więcej, masz zoptymalizowane wydatki, które możesz zaplanować jeszcze przed przyjazdem.

Nie musisz też obawiać się, że jeśli być może skończysz kurs wcześniej, to Twoje pieniądze przepadną. 99% naszych absolwentów wykupuje kolejny kurs przygotowujący do licencji. Jeśli wykupisz Easy AFF10, a do samodzielności wystarczy Ci mniej skoków, ten budżet pozostaje na Twoim koncie do wykorzystania.

W niektórych szkołach spadochronowych jest zasada, że nawet jeśli student lata samodzielnie już np. w 5 skoku, to i tak musi wykonać zapłacone siedem skoków AFF. U nas najważniejszy jesteś Ty, nasz gość, który wybrał nas, i którego pieniądze należy szanować. Nasi studenci więc wiedzą, że bez względu na wykupioną liczbę skoków w kursie, mogą skończyć kurs wcześniej, a te pieniądze wydać lepiej.

Easy AFF10 - Dla tych, którzy nie uważają się za genialnych ;-)

Zobacz ceny