Archiwum newsów 2010-IX2015

kurs AFF Hiszpania,skoki Hiszpania, kurs AFF bez badań

Środowy wieczór mieliśmy zaszczyt spędzić w towarzystwie załogi naszej hiszpańskiej strefy spadochronowej. Korzystając z kilku dni pomiędzy kursami AFF, zaprosiliśmy znajomych z lotniska na wieczornego grilla. Był to pierwszy test naszego nowego nabytku - super machiny do grillowania. Przetestowany będzie służył dalej naszym gościom.

Bardzo serdecznie gratulujemy tandempilotowi Robertowi, który niedługo zostanie Tatą. Miło nam, że swoje urodziny spędziła w naszej bazie szefowa strefy Hannah. Witamy też po raz pierwszy u nas, Łukasza i Sebastiana, polskich skoczków z Anglii. Nie zabrakło stałego "koczownika" Tomka, a także nowych gości: Hubert, pilot Jose, Ana z manifestu, Emily, Flo, Pablo,  Wśród zacnych gości, w czerwonej koszulce, znalazła się Julia Foxwell z Satori Team, 5-krotna złota medalistka 4-way Championship Nationals.

Co ciekawe, Julia była kaskaderką dla partnerki Bonda, Halle Berry w "Die another day".

Świetna zabawa, polska, gościnna kuchnia i firmowy atmosferowy drink made by Iwan dopełniały imprezy. Jak to zwykle na Atmosferowych imprezach, niektórzy zostali aż do rana. Na szczęście - miejsc noclegowych jest u nas pod dostatkiem :D

Bardzo dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas! Zapasy wina mamy chyba na pół roku... ;)