Archiwum newsów 2010-IX2015

kurs AFF Hiszpania,skoki Hiszpania, kurs AFF bez badańOstatni uczestnik turnusu lutowego, Wojtek z Irlandii, reaktywowany bezpiecznie przez Iwana po kontuzji, doskonali latanie na czaszy pod błękitnym hiszpańskim niebem. I znowu nasza szkoła wypuściła w świat spadochronowy dobrze wyszkolonych, pełnych entuzjazmu i co najważniejsze świadomych zachowania bezpieczeństwa w sporcie świeżych absolwentów kursu AFF oraz doskonalącego kursu FSC. O entuzjazmie naszych gości świadczy chociażby fakt, że już kupili bilety na ponowny przyjazd!

Dziękujemy za przemiłe wpisy do księgi gości!

Ukończenie AFF w Hiszpanii jest zatem bardzo niebezpieczne ;)! Pobyt u nas i na strefie może się Wam tak spodobać, że od tej pory będzie planować co najmniej jeden urlop w roku w południowej Andaluzji. Niektórzy są nawet zdania, że nie warto tracić pieniędzy na skoki w zimnych klimatach, lepiej parę razy w roku zafundować sobie - tak jak wypad na narty - spadochronowy obóz treningowy.

Jest wiele plusów:

  • atrakcyjna forma urlopu
  • instruktorzy do dyspozycji
  • intensywny progres
  • niesamowita porcja wiedzy
  • optymalizacja wydatków
  • nawiązywanie nowych znajomości w całej Europie
  • no i najważniejsze: świetna zabawa!

Przed nami kurs instruktorski AFF wraz z Instructors Academy Marcusa Lasera, który przez wiele lat prowadził kursy instruktorów AFF również w naszym ośrodku w Polsce, a obecnie w Hiszpanii.

Czekamy ze szkoleniem FSC na kolejnych gości, którzy witają u nas już niebawem. Niedługo czeka nas też kolejny intensywny turnus marcowo-kwietniowy z mnóstwem stałych bywalców oraz nowych kandydatów na skoczków, których będziemy starali się zarazić wirusem Atmosfery ;)

Zobacz galerię z ostatniego turnusu tutaj.