Archiwum newsów 2010-IX2015

kurs AFF Hiszpania,skoki Hiszpania, kurs AFF bez badańUkończenie AFF to niesamowita satysfakcja i powód do dumy. Jednak już przy kolejnych skokach pojawiają się rysy na tym ideale. Kolejni studenci zabierają wysokościomierz, Twój ulubiony kombinezon, a nawet - o zgrozo! - spadochron, na którym już jako tako ogarnięte masz lądowania ;)

Nadchodzi trudny moment, kiedy już się wydawało, że zakupiwszy pakiet skoków, najgorsze wydatki za Tobą... a tu aby skakać, trzeba zacząć powoli kompletować swój własny sprzęt, niezależny od dostępności wypożyczanego. Twój osobisty, podpisany i wychuchany ;)

Na szczęście nasi studenci po kursie AFF nie są pozostawieni sami sobie w tej kwestii.

Na miejscu mogą zasięgnąć fachowej porady, a niektóre rzeczy zamówić bezpośrednio od producenta. Polecane sprzęty są od lat używane przez naszych instruktorów i testowane w najróżniejszych warunkach.

 

Na początek rekomendujemy zamówienie podstawowych narzędzi do latania:

- uniwersalny kombinezon

- kask

- wysokościomierz

W dalszej kolejności

- wysokościomierz akustyczny

- kombinezon specjalistyczny

- ewentualnie wysokościomierz cyfrowy

I po osiągnięciu docelowego rozmiaru czaszy, czyli wyjścia spod okresu latania na czaszy szkolnej

- własny szyty na miarę i z kolorami oczywiście pod kombinezon, pokrowiec z automatem AAD i czaszą zapasową.

- a do tego dopasowana do Twojej wagi i stylu latania czasza spadochronu głównego.

kurs AFF Hiszpania,skoki Hiszpania, kurs AFF bez badańA może zobaczysz nasz NOWY dział rekomendowanego podstawowego wyposażenia dla początkującego i bardziej zaawansowanego skoczka, gdzie możesz dowiedzieć się więcej, sprawdzić różne opcje. Ten sprzęt sporo kosztuje, nie daj się  "okazji", która jak mawiają, jest zazwyczaj okazją tylko dla sprzedającego. Warto też z uwagą podchodzić do sprzętu używanego, w tym sporcie nie ma miejsca na połowiczne rozwiązania.

Nasze rekomendacje są podparte wieloletnim doświadczeniem. Zarówno prowadzenia strefy zrzutu i możliwości obserwowania wielu różnych sprzętów "w akcji", jak i wieloletniego prowadzenia e-sklepu Sklep Spadochronowy Crazy4Skydive, skąd wiemy, jakie produkty się najlepiej sprzedają i ... dlaczego.

Obecnie ze względu na prowadzenie działalności w Hiszpanii nasz sklep zminimalizowaliśmy do wspierania w początkowych zakupach naszych studentów AFF i młodych skoczków, którzy jeszcze nie mają wyrobionej opinii o sprzęcie i zależy im na naprawdę fachowym doradztwie.