Archiwum newsów 2010-IX2015

kurs AFF Hiszpania,skoki Hiszpania, kurs AFF bez badań

1 stycznia 2013 i same dobre wiadomości. Nowy Rok przywitaliśmy wesołą spadochronową imprezą w naszej bazie, z której oczywiście żadnych fotek  nie zamieszczamy - za dużo cenzurowania ;). Dość wspomnieć metalowe oko Iwana...

Gratulacje należą się Damianowi, który powitał Nowy Rok jako samodzielny skoczek! Nie ma jak skończyć kurs AFF ostatniego dnia roku. A także Miłoszowi, za cyferkę 200!

kurs AFF Hiszpania,skoki Hiszpania, kurs AFF bez badańDzisiaj po leniwym śniadaniu (Iwana pyszne placki z jabłkami) sekcja spadochronowa wyruszyła sprawdzić Dorniera na strefę, a sekcja "salamander" z prezesem Miłoszem na czele wygrzewa się nad basenem.Na kurs AFF dojechał nasz pierwszy w tym roku student AFF Mirek, a jutro odbieramy z lotniska świeżo upieczone absolwentki AFF Beatę i Anetę. Dziewczyny planują kontynuację doszkalania, aby nie ukończeniu kursu nie mieć tak długiej przerwy w skokach.

W bazie mnóstwo gości, o czym świadczy fakt, że nasz stół jadalny rozsunięty jest już do granic możliwości. I tak bardzo się cieszymy, że Mateusz z Magdą, chociaż już dla nich nie starczyło miejsc noclegowych i tak przyjeżdżają do nas na jedzenie :) Na zdrowie i smacznego, a dzisiaj... paella i ogromne krewetki a la plancha.

Uwaga, kurs lutowy jest już prawie zamknięty. Chętnych prosimy o zapisywanie się na następny termin 23 lutego - 8 marca. Zapraszamy do słonecznej Hiszpanii!