Archiwum newsów 2010-IX2015

kurs AFF Hiszpania,skoki Hiszpania, kurs AFF bez badańKurs sylwestrowy "wykonywa" pełną parą, Żaneta i Damian (po lewej na progu samolotu) zaliczyli już swoje pierwsze poziomy pod okiem doświadczonych instruktorów AFF. Obydwoje przyjechali na kurs od zera, nawet bez skoku w tandemie! W Hiszpanii, dzięki temu, że nie potrzeba uciążliwych badań lekarskich, można od razu skoczyć z własnym spadochronem na plecach, czyli INTRO zamiast tandemu. To o wiele większa frajda i niesamowita satysfakcja.

Zobacz kilka fotek z ostatnich skoków:

Starzy bywalcy również pomiędzy wygrzewaniem się na ogrodzie skaczą sobie, ile chcą. "Małpa" Szymon podkręca tempo, pierwszy wyjeżdża na lotnisko i wraca ostatni po zachodzie słońca, robiąc po 6-7 skoków dziennie. Obecnie trwa Xmas Boogie, tak więc jest mnóstwo ludzi na skoki, organizatorzy skoków, formacje, freefly, tracki i dużo dobrej zabawy w strefowym barze po ostatnim wylocie.

Dzisiaj i jutro dojeżdżają kolejni goście, w których zacnym towarzystwie będziemy mieć przyjemność powitać Nowy Rok 2013. Studentom życzymy powodzenia i cieszymy się, że wybrali polską bazę Skydive Atmosfera w Hiszpanii na miejsce swojego kursu.

kurs AFF Hiszpania,skoki Hiszpania, kurs AFF bez badań kurs AFF Hiszpania,skoki Hiszpania, kurs AFF bez badań

Żaneta przed pierwszym skokiem. Uwaga, plaster na czole nie ma nic wspólnego ze skokami ;)!

Po prawej, nasza druga instruktorka Miszka, jak widać, lubi to co robi ;)!

kurs AFF Hiszpania,skoki Hiszpania, kurs AFF bez badań kurs AFF Hiszpania,skoki Hiszpania, kurs AFF bez badań

Miłosz, Ania i Monika szykują się do wylotu. Po prawej - wyjścia Moniki z samolotu są jak podpis, sylwetka nie do podrobienia ;)

Wszystkie fotki z tego turnusu tutaj: GALERIA XII