Archiwum newsów 2010-IX2015

Zapraszamy na Sylwestra z kursem AFF w słonecznej Hiszpanii.

Sylwestrowy AFF to już tradycja w Hiszpanii. Od lat kursy sylwestrowe są jednymi z najfajniejszych w roku. Skoki z samolotu 31 grudnia i 1 stycznia Nowego Roku co roku przyciągają fanów spadochroniarstwa, a Impreza Sylwestrowa pozostaje na długo w pamięci. Tradycją też są sylwestrowe skoki do basenu na schłodzenie gorących głów ;).

Zazwyczaj party organizujemy sobie sami składkowo, a w bazie mamy mnóstwo miejsca i do tańca i do spania, a dzięki możliwości zamieszkania w Domu Gościnnym nie trzeba przepłacać za "high season" w hotelach.

Kurs spadochronowy AFF to bardzo dobry pomysł na oryginalne

wykorzystanie urlopu w tym okresie. W Hiszpanii nie wymaga się badań lekarskich, więc nie ma dodatkowych kosztów i fatygi. Szkolenie można ukończyć w 3-4 dni (1 dzień teorii i dwa dni skoków), a pozostały czas wykorzystać na należny odpoczynek, wyjazdy na plażę, "porobienie nic" przy basenie, czy pozwiedzanie pięknych zakątków Sevilli i Andaluzji.

W ternie od 26 grudnia do 6 stycznia mamy jeszcze ostatnie 2 wolne miejsca. Można wydłużyć pobyt, przyjechać do nas już od 22 grudnia i spędzić tu Święta Bożego Narodzenia.

Serdecznie zapraszamy! Rezerwacja/zapytanie tutaj.