Hiszpania - wakacje, morze, tandem, aff, skoki spadochronowe

Odkryj fascynujący świat skoków spadochronowych!

Odkryj fascynujący świat skoków spadochronowych!

Zostań skoczkiem spadochronowym nawet w 3 dni

Zapraszamy do przeżycia wspaniałej przygody życia, jaką jest skok ze spadochronem. Czy to skok w tandemie, czy Twój pierwszy skok z własnym spadochronem, czy kompletny kurs AFF, w polskiej bazie spadochronowej w południowej Hiszpanii czeka na Ciebie emocjonujący, aktywny wypoczynek. Jedyna rezydująca na stałe w Hiszpanii polska szkoła spadochronowa zaprasza, skaczemy cały rok, 7 dni w tygodniu, z prawie 5000m!

{youtube}mW_VXbZUdJs{/youtube}

{youtube}W6w9IB14UkM{/youtube}

zobacz niektóre z wielu opinii na nasz temat:

Lukasz Dukat

kurs AFF Hiszpania,skoki Hiszpania, kurs AFF bez badańTego się nie spodziewałem...To były wspaniałe dwa tygodnie, nic lepszego nie mogło mnie spotkać jak kurs AFF w Skydive Atmosfera! Niesamowita rodzinka Kucharczyków, Iwan i jego niespotykane poczucie humoru oraz profesjonalne podejście do studenta daje poczucie bezpieczeństwa, oraz pewność że uśmiech z twarzy nie zniknie nawet na chwilę :-) Przepyszna kuchnia za którą będę długo tęsknił, słońce którego w Norwegii mamy tak mało, pozytywnie zakręceni ludzie, których tylu na miejscu poznałem, to tylko kilka z wielu powodów dla których chce się do was wracać! Dziękuję wam za wszystko oraz za to że po prostu jesteście...

Polska baza spadochronowa w słonecznej Hiszpanii to jest strzał w dziesiątkę!
Do zobaczenia w maju ;-)

Łukasz AFF luty 2013, Norwegia

Accelerated Freefall Courses in Spain

AFF course in Spain in your language

skoki w hiszpanii, kurs AFF, kurs spadochronowy, aff course, skydiving courseJeśli poszukiwałeś szkolenia AFF w Hiszpanii to trafienie masz doskonałe. Możemy wyszkolić Cię w języku polskim.

The AFF skydiving ground school is designed for complete beginners. In easy to follow modules your tutor will guide you through every aspect of skydiving. You’ll become fully familiar with your skydiving equipment, freefall technique, how to fly your parachute and much more besides. This part of the skydiving course usually takes from half a day to a day.

Czytaj więcej: Accelerated Freefall Courses in Spain

Nasz Głos Irlandia - promocja voucher w prezencie

Promocja dla czytelników tygodnika "Nasz Głos" - Irlandia

Voucher rabatowy do wykorzystania na pobyt wypoczynkowy lub skoki lub na prezent.